Klaas Schepers Prijs

.
Plaatselijk Belang Oosterhesselen werd op 26 augustus 1968 opgericht als ,,Stichting Dorpsbelangen Oosterhesselen” op initiatief van wijlen Klaas Schepers, die gedurende vele jaren raadslid en wethouder van de gemeente Oosterhesselen was. Eind jaren tachtig werd in plaats van de stichtingsvorm gekozen voor een vereniging. Zo ontstond de vereniging Plaatselijk Belang Oosterhesselen.

Plaatselijk Belang heeft een kunst en cultuurprijs ingesteld, genoemd naar onze oprichter, Klaas Schepers. Deze prijs, bestaande uit een penning en een oorkonde wordt eens in de twee jaar uitgereikt aan een persoon of instantie uit ons dorp die zich verdienstelijk heeft gemaakt op het gebied van het sociale/culturele werk in Oosterhesselen.

Plaatselijk Belang heeft daarvoor een jury ingesteld bestaande uit Henk Schepers (Klenkerweg), Eddy Hilbrands en Marianne Kregel, deze jury wijst de winnaar van de prijs aan.

Op onze ledenvergadering 26 maart 2018 wordt de Klaas Schepersprijs weer uitgereikt aan iemand of een vereniging die zich vrijwillig heeft ingezet voor het dorp en in aanmerking komt voor deze vrijwilligersprijs.

Onderstaand de personen / verenigingen ontvangst hebben genomen.
die de Klaas Schepersprijs in het verleden in
Winnaar in jaar:
1994 Geiske Bekker
1995 Excelsior
1996 Leida Broenink
1997 Bep Lenderink
1998 De Donderbussen
1999 Trijntje v.d. Scheer
2000 Anneke Hutter
2001 Jeugdsoos” Papparazo”

op tweejaarlijkse toekenning overgestapt
2004 Henk Schepers
2006 ‘t Winkeltje
2008 Riekus Hoving 2010 Fred Ekkel
2012 Ab Kamping
2014 Lucas Jalving 2016 Stichting Volksvermaken

2018 ?????????