Vrouwen van Nu

Afdeling Oosterhesselen/Gees e.o.

Op 24 januari in de jaarvergadering zijn alle stukken doorgenomen en de jaarverslagen goedgekeurd. Enkele leden werden in het zonnetje gezet.

50 jaar lid waren Ellie Kuiper, Gonnie van der Laan en Roelie Kiers.

60 jaar lid waren Jantje Hulst en Jet Luchies.

Er werd afscheid genomen van Albertje Eising als commissielid van handwerken.

Enkele leden van het bestuur waren aftreedbaar. Ze hebben zich weer ter beschikking gesteld en zijn dus herkozen.

Na de pauze heeft Geert Brinkman ons meegenomen door de geschiedenis van de middenstand van Oosterhesselen.

De volgende bijeenkomsten staan nog op het programma:

21 februari geeft Mariska Oving uit Odoornerveen een lezing. Zij is aangesloten bij mmmEggies, samen sterk voor het Nederlandse ei. Ze is houdster van leghennen.

21 maart komt Lummy Boerhof uit Ruinerwold. Zij komt met haar programma: “Vertellegies”, in het Drents.

18 april geeft Femke Knoop uit Peize een lezing over het Amsterdamse modehuis “Hirsch & Cie”.

19 september brengen 6 dames van Dwarzz een gevarieerd programma met liedjes en sketches.

11 oktober geeft Jan Arp ’s middags 2 lezingen. De eerste lezing is over het project in Rwanda, de tweede lezing gaat over de berggorilla.

21 november komt ’s middags Geert Lindenhols uit Zuidwolde. Hij heeft een akkerbouwbedrijf met als specialiteit koolzaad.

19 december: Kerstavond

Alle avonden en middagen vinden plaats in de “Zwerfkei” in Gees, de avonden beginnen om 20.00 uur. De middagen beginnen om 14.00 uur.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bettie de Vries (0621111803) of kijk even op onze website : www.vrouwenvannu.nl >>lokale afdelingen >> Drenthe >> Oosterhesselen/Gees e.o.