Wijk en dorpenronde in Oosterhesselen

Maandag 15 oktober vindt de wijk en dorpenronde plaats in de Hesselerhof.

s Avonds om 20 uur bezoeken de burgemeester, de wethouder en een ambtenaar ons dorp om in gesprek te komen en vooral in contact te blijven met ons dorp. Dit is dus, de gelegenheid om elkaar te ontmoeten, in gesprek te komen, te blijven en ideeën uit te wisselen.

Ieder bestuur van alle verenigingen uit Oosterhesselen is begin september uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Wij hebben als Plaatselijk Belang een agenda gemaakt met onder andere de volgende punten. De bibliotheek, de riolering aan de boerhoorn maar ook de verlichting van het fietspad aan het verlengde van de Edveensweg. Daarnaast is is er de gelegenheid voor verenigingen om hun vragen te stellen.

Wij hopen  dat alle verenigingen goed vertegenwoordigt zijn.

Het verslag van deze avond vindt u in de volgende hesselaer.

 Heeft u vragen, suggesties voor onze gemeente laat vooral van u horen.

Aanmelden voor deze avond is gewenst.